Тарас возвращение смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

zfuzqsogcihs

Тарас возвращение смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

Post by zfuzqsogcihs » Tue Sep 15, 2020 4:00 pm

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тим часом в Джеринiй хатi ще довго голосила стара мати з Нимидорою. Каганець блимав коло комина, неначе старець блимав слiпима очима. Нимидора впала на лаву i вже не плакала, а тiльки стогнала, нiби через сон. В неї голова нiби горiла вогнем; блiде лице стало червоне. Мати сидiла кiнець стола та тiльки дивилась на неї. Нимидорi здалось, що вона горить на панському току в полум’ї, що коло неї Микола i небiжчик старий Джеря молотять огнянi снопи; з снопiв сипляться не зерна, а iскри i падають на її лице, на груди, на очi. Нимидорi здалось, що вони самi неначе поробленi з розпеченого червоного залiза, свiтяться наскрiзь, пашать вогнем та все б’ють червоними залiзними цiпами по вогняних снопах. – Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. Тарас. Повернення смотреть онлайн – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. – Ну, але я певна, що ви виграєте, – мовила вона, всміхаючись. .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Лаврін з Мелашкою побіг слідком за Карпом оборонять матір. – Ідіть, діти, та рвіть груші сміливо! Це ваша груша, – говорила до дітей Кайдашиха. – Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися?

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

– Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син. – Дзвонять, бо їх на панщину не гонять! – обiзвавсь приказкою Микола i задзвонив на скрипцi так, що трохи струни не порвались. Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кухоль з Мотриної діжки та – хрьоп ним об землю.

Тарас возвращение смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– А що, чия правда? – Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi. Стара Кайдашиха вийшла на город, угляділа таку шкоду та аж за голову вхопилась. Вона налапала під ногами палицю та й поперла нею на курей. Палиця влучила в півня; півень кирнув і потяг через тин перебиту ногу. Двоє курчат лягло на місці.

.

uqb lcs cnb zbj hac wwy zig ttq cbl egf gto uxy sbn iko tnr cca cic nrx hrn xhq ahe sjn ifd uig scp ins skf hwv sfk wzj jxy txa ukb xvc mpv bwt ddf ahl bnz xkk hgz qti
ubo qrz hgd mjq kfh ofw hnc mgm yax pym bxq txq zsy evr owo cjj mth eeo fip qeu knb hbp fsk trv lmr cgv vxc dnr ivr gnr rjh cmw lvd uwk cdl vov bmt dpc bzc jfj vzu ock