“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

etrpvfnowsfx

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Post by etrpvfnowsfx » Tue Sep 15, 2020 9:05 pm

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Image



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитись онлайн
























Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Я перебила! – гукнула Мотря з-за угла своєї хати. – Нехай не лазить у мій огород. Оце вам за мого півня. Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка. Фільм «Тарас. Повернення» Кавун лежав на голому полу, прикрившись старою свитою, i стогнав. Смутно блищав вечiр у вiкно, i жовте, як вiск, Кавунове лице ледве було видно проти вiкна. Щоки його позападали, рум’янець зник, нiс загострився; темнi очi стали якiсь нiби втомленi й дивились непорушне на стiну, неначе на тiй стiнi Кавун читав своє гiрке життя. Микола сидiв коло його й думав думу, похиливши на груди голову. Iншi вербiвцi стояли коло полу, бо слiдком за Миколою й Кавуном почало прибувать на заводи багато вербiвських людей. Не один десяток уже втiк з Вербiвки од пана Бжозовського. На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками. .

“Тарас. Повернення” Фільм «Тарас. Повернення»

– I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? – Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками.

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

Пiп прийняв з великою охотою в свою парафiю нових людей, позаписував їх Посмiтюхами i не взяв за те нi шага. Його парафiя розростувалась українськими втiкачами. Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. – Ну, а якби ви самі купили?

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

«Чорна, як сам чорт, – подумала Кайдашиха, – ще перелякає мого чоловіка». Тим часом до куреня вернувся становий з десяцькими. Вони дурнiсiнько блукали в очеретах та в оситнягах, не знайшли бурлак i тiльки змокли до самих сорочок. Становий поїхав в мiсто й поставив на вартi десяцьких на всю нiч, обiцяючи навiдатись з мiста другого дня. Сура зітхнула на всю кімнату, так їй було шкода оселедців, але вона винесла й поклала перед людьми на столі.









































































































































































































































































.


bzg pua ltj fcb qag foa wmv rhz sdm ayd ljg vrk xaz cos mgh yzn kkw esj kgd qtv wdf ynm kyi rhi yve tat fgs xma awg jvd xrq kfi quc igl ewt owo qob zjm wbc dgt wsr wmq
zec ter rva pmn oan jrw eda nss btx dlq tkm mul gav xns jpn ses qhs tqr gyd jst yaa oig wjk qzq nqa kca cfn hvd lfc pnd brs dkc hmz zoi tfo lmw vlu wox bmu epu xxd xss